Visserslatijn 21 augustus 2021, Breukelenveen

terug naar overzicht

Zaterdag, 4 september 2021

Eén van de beste handelaren in bouwproducten (we noemen geen namen) kwam met een geweldig idee: vissen in Breukelen en wij sponsoren de prijzen. Tja, dan heb je niet zo veel keus meer, daar is niets nuttigs tegen in te brengen, dus viste we vandaag een potje vanuit de boot.

Terwijl we genoten van het vriendelijke weer, de vogels en alles wat deze prachtige streek te bieden had, lieten we ons aas in het bruine water zakken. De verwachtingen waren weer hoog, de laatste jaren werden behoorlijke resultaten behaald en Gerrit Donker had met Evertjan Huttinga die week er voor al even geoefend met een prachtig resultaat, dus ja…. Helaas was de vangst niet bij iedereen geweldig. Na een prachtige ochtend, kwamen we bij het weegeiland om de buit te wegen en bleek het weer dat er enorme verschillen waren. Onbetwiste winnaar was vandaag Coen de Wilde met 16 kg, zoon Mark deed het met net ietsje minder (15kg) en werd daarmee tweede. Henk van Reenen maakte het podium compleet (9,5kg). Rutger van Reenen viste als junior mee tussen de grote mannen en werd knap 4e met ruim 6kg! En dat terwijl de oudste visser bijna 8x zo oud is ; )

Terug bij de eerste aanleg werden de winnaars door Gerrit Donker blij gemaakt met een goedgevulde rugzak; daar kun je mee thuis komen! Donker Bouwproducten bedankt voor de sponsoring.

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies