Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Visserslatijn 3 juli 2019, Rosfles Harskamp

terug naar overzicht

Maandag, 22 juli 2019

Thuiswedstrijd nummer 2: De Rosfles moest er aan geloven. Lage opkomst door verschillende afwezigen; de één moest naar de muziek, de ander was op vakantie, de Edenaren visten hun vierdaagse en natuurlijk hebben we een haast onafzienbare rij van mensen die nooit komen opdagen! Toch genoeg mensen om een wedstrijdje te houden incl. wat jeugd.

Al snel na het startsignaal werd er vis gevangen. Cees van der Oest beweerde kort geleden nog dat er geen witvis (voorn e.d.) meer in de vijver zat, maar gelukkig bleek hij er naast te zitten. Er werden toch weer behoorlijke aantallen voorntjes gevangen en ook nog wel wat van een mooie maat. Dick van Reenen liet best wat mooie voorns aan de vangploeg zien. Ook zijn beide kleinzoons vingen kleine vis en dat leverde Richard een eerste plaats op en Rutger werd vandaag tweede. De mooie prijzen namen ze dankbaar aan! De verwachting was dat het gewicht gehaald moest worden door het vangen van karper, en dat bleek ook zo te zijn. Verschillende karpers werden gehaakt, een aantal verspeeld, maar ook een aantal mooie vissen werden ter weging aangeboden en de top drie maakten toch echt het verschil met deze dikke bonusvissen. Martijn van Omme, die zelf vanavond niet mee kon vissen, kwam nog met een lading adviezen voor de vissers. Zou het geholpen hebben? 

Om half tien was de tijd om en bleek dat Cees van der Oest met voorntjes en 2 karpers de derde plaats pakte(3545gram). Coen de Wilde werd met een mooie zeelt en een karper tweede (4430gram). De winnaar was volledig gefocust op karper blijkbaar, want zijn vangst bestond vandaag alleen maar uit karpers! Prachtige spiegelkarpers met een totaalgewicht van bijna 14kg was de buit van Henk van Reenen. De grootste vis –twee jaar geleden uitgezet met een gewicht van ca 900gram- woog nu 3255gram! De prijzen van sponsor Van Omme Dienstverlening werden verdeeld, waarvoor onze dank! Op naar de volgende pot…