Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Visserslatijn 22 juni 2019, Breukelen

terug naar overzicht

Zaterdag, 22 juni 2019

Zaterdag 22 juni 2019, Breukelen De trekgaten achter de Loosdrechtse Plassen blijven trekken. We konden het vandaag ook niet laten om naar Breukelen af te reizen en daar de dobbers in de bruine soep te laten zakken. Echt heerlijk om daar met een bootje volgepakt met spullen en een vismaatje een koppelwedstrijd mee te maken. Best gek dus eigenlijk dat er dit keer niet zo veel deelnemers waren…

Wat weer betreft geweldig, de zon zorgde voor een heerlijke temperatuur en de wind was niet van betekenis. De dobbers waren ook heerlijk onrustig, veel visjes op de stek. Iedereen ving behoorlijke aantallen, maar niet iedereen kon de dikke brasems vinden. Dick van Reenen en Evert Jan Huttinga boden de weegploeg geen enkele deurmat aan, hoewel ze toch een behoorlijk aantal vissen hadden eindigden ze als vierde. Derde koppel was vader en zoon De Wilde; die gasten weten ook aardig hoe het moet daar tegenwoordig! Allerlei soorten en maten vis tot grote brasem toe zorgde voor ca 10.620 gram. Hans en Arnold Budding, die via de Kalverstraat op de Loosdrechtse plassen een stekje vonden, vingen wel wat forse brasems. Zouden ze zich gerealiseerd hebben dat ze zelfs in een andere provincie zaten te vissen, dan de andere teams? Deze Edese heren hadden in ieder geval genoten en viste deze dag een tweede plaats met ruim 11 kg vis. Goed bezig! Gerrit Donker was vandaag niet alleen sponsor, maar ook nog kapitein en stuurman op het schip van Henk van Reenen. Vandaag dus twee nozems in een visbootje, vissend met een beste vracht humor, maar ondertussen pakten ze toch nog wel wat vis! De grote brasems waren volledig afwezig, maar toch wisten ze een mooi netje vis te verzamelen. Ca 250 stuks voorns, alvers, brasempjes, baars en bliek. Genoeg voor de hoogste trap van het podium! (12.600gram). 

De prachtige manden gevuld met levensmiddelen gesponsord door Donker Bouwproducten werden na het genieten van een vet hapje uitgereikt en natuurlijk werden er nog wat (sterke) verhalen uitgewisseld. Daarna nagenietend terug naar de droge Veluwe…