Tank en Schenk bij Peut Harskamp

terug naar overzicht

Dinsdag, 21 augustus 2018

UITREIKING WAARDECHEQUES TANK & SCHENK Harskampse verenigingen en stichtingen werden op maandag 9 juli verblijdt met een cheque. De cheque vertegenwoordigt het bedrag dat klanten voor de club of stichting bij elkaar hebben getankt. Wij schenken 1 cent per liter getankte brandstof. U als klant mag aangeven naar wie dit bedrag gaat. De uitbetaling is onderdeel van ons Tank & Schenk spaarsysteem, waar ieder lokaal initiatief zich kosteloos bij aan kan sluiten. Met één klik op de tablet na de tankbeurt, kunnen klanten 1 cent per liter doneren (betaald door ons) aan een club naar keuze. De spaaraktie gaat gewoon door. We hopen volgend jaar nog meer geld uit te keren!


Hoe werkt het :Tank en Schenk


1

Tank bij een Tank & Schenk deelnemer (Peut Harskamp)


2


Ontvang punten op basis van getankte liters

3


Schenk deze punten aan een doel naar keuze,bij voorkeur aan Hsv de Goudwinde !!


Voor elke liter ontvangt Hsv de Goudwinde 1 eurocent !!

TANKEN DOE JE BIJ PEUT IN HARSKAMP EN SCHENK JE PUNTEN AAN HSV DE GOUDWINDE

https://www.tankenschenk.nl/deelnemers/peut-harskamp/

Actueel bedrag !!